Het team van Prowareness


''Het vergroten van succes en geluk van mensen en organisaties door samen missies tot bloei te laten komen.''


Succes en Geluk

Wij streven er altijd naar om een concrete bijdrage te leveren aan het vergroten van het succes en geluk van onze relaties. Daar stemmen wij niet alleen onze dienstverlening op af, wij realiseren dit ook door onze persoonlijke benadering en begeleiding. Waarmee kunnen wij uw succes en geluk vergroten?


Software Development op een hoger plan

'Wij zijn ervan overtuigd dat software development een 'vak' is. Een vak dat, door specialisten, op een professionele manier moet worden opgepakt. Daar willen wij graag een bijdrage aan leveren. Hierbij gebruiken wij Agile als leidraad. Het is ons doel om software development op een hoger niveau te brengen.'


Agile werkwijze

Binnen Prowareness hebben wij het Agile-principe hoog in het vaandel staan. Onze teams werken volgens Scrum, zowel binnen als buiten het ontwikkelen van software. Hierdoor weten wij van elkaar wat er speelt en kunnen wij snel, maar vooral goed op uw vraag inspelen. Binnen software development heeft deze Agile werkwijze ook andere voordelen.


Het Team...

Prowareness bestaat uit ongeveer 100 enthousiaste professionals verspreid over vier vestigingen in Amerika, India, Duitsland en Nederland. Ons team bestaat uit een sterke combinatie van diverse, ervaren specialisten die beschikken over een duidelijke (toekomst)visie. Ook ondernemerschap staat binnen onze organisatie centraal. Wij dagen elkaar constant uit om na te denken over het verbeteren van onze dienstverlening en hoe wij het succes en geluk van onze klanten kunnen vergroten.

In Nederland bevindt zich ons hoofdkantoor met onze marketing, consultancy en salesteams onder leiding van Vikram Kapoor, oprichter van Prowareness. Ons team van Consultants bestaat uit een aantal gecertificeerde Scrum Masters, Product Owners en zeer ervaren .NET specialisten. Op ons kantoor in India werken, onder leiding van General Manager en Certified Scrum Master Rahul Sah, een aantal dedicated software development teams. Deze software development teams bestaan uit ervaren tot zeer ervaren ICT specialisten en zijn opgedeeld in de diverse specialismen. In Amerika wordt onze Salesforce versterkt met vestiging in Atlanta.

Samen met onze klanten in Nederland hebben wij in januari de cultuurwaarden van Prowareness besproken en bepaald. Dit zijn waarden die onze klanten ervaren en waarden welke wij als team uit willen dragen. Deze combinatie van waarden maken ons tot wie wij zijn. Prowareness; is One Team, Open, Commited, heeft Guts en wij motiveren elkaar om fouten te maken, want Mistakes are Mandatory!

Een aantal collega’s stellen wij graag even in het bijzonder aan u voor;


Vikram Kapoor

Managing Partner
It’s all about habits
015 - 2411 801
v.kapoor@prowareness.nl

Rini van Solingen

Partner / CTO
JFDI
015 - 2411 800
r.vansolingen@prowareness.nl

Jennifer Sonke

Partner / CFO
Luctor et Emergo
015 - 2411 802
j.sonke@prowareness.nl

Denny de Waard

Partner, Sales Manager
Bullshit could bring you to the top, but it can’t keep you there
015 - 2411 811
d.dewaard@prowareness.nl

Ron Eringa

Agile Coach
Injecting passion, agility & quality into your organisation.
015 - 2411 800
r.eringa@prowareness.nl

Henk Jan Huizer

Agile Consultant
Individuals and Interactions
015 - 2411 800
h.huizer@prowareness.nl

Peter Koning

Agile Coach
Teamwork and Craftsmanship
015 - 2411 800
p.koning@prowareness.nl

Rob van Lanen

Technical Lead
Responding to change over following a plan
06 - 438 763 65
r.vanlanen@prowareness.nl

Wouter van der Meer

Agile Coach
Cheerlead teams to High Performance
015 - 2411 800
w.vandermeer@prowareness.nl

Jeroen van Menen

Senior Consultant
Learn Constantly
015 - 2411 800
j.vanmenen@prowareness.nl

Wiger Middelkamp

Agile Coach
Elke dag een beetje beter
015 - 2411 800
w.middelkamp@prowareness.nl

Melvin Nijholt

Scrum Master
Embracing Change
015 - 2411 800
m.nijholt@prowareness.nl

Harm Pauw

Agile Coach
Stilstand is achteruitgang!
015 - 2411 800
h.pauw@prowareness.nl

Stephan van Rooden

Agile Coach
Vragen? Vragen!
06 - 387 575 84
s.vanrooden@prowareness.nl

Robert van Vark

Sr. Consultant
Succes is een gewoonte
015 - 2411 800
r.vanvark@prowareness.nl

Michiel Vrasdonk

Agile Coach
015 - 2411 800
m.vrasdonk@prowareness.nl

Paul Weghorst

Managing Director
Aait Vedan!
06 - 438 763 63
p.weghorst@prowareness.nl

Edwin de Werk

Sr. Consultant
Meer met minder
015 - 2411 800
e.dewerk@prowareness.nl

Martin van Soest

Agile Coach
Be brave!
06 - 502 473 00
m.vansoest@prowareness.nl

Elise Kamhoot

CFO Project Co÷rdinator
Werk met je hart!
015 - 2411 813
e.kamhoot@prowareness.nl

Dave Woertman

Agile Coach
Get the most out of it, all of it
015 - 2411 800
d.woertman@prowareness.nl

Charlotte Bendermacher

Agile Project Medewerker
Er is altijd wel iets te vieren!
015 - 2411 810
c.bendermacher@prowareness.nl

Stephanie Kea

Business Lead Zuid-West
Volg je passie!
015 - 2411 817
s.kea@prowareness.nl

Kevin Ouwerkerk

Business Lead Zuid-Oost
Samen sterker!
015 - 2411 814
k.ouwerkerk@prowareness.nl

Koen Rosendaal

Business Lead Agile Academy
Aut viam inveniam, aut faciam
015 - 2411 815
k.rosendaal@prowareness.nl

Derk Zegers

Account Manager
Als je 't niet vraagt, is het antwoord altijd nee.
015 - 2411 812
d.zegers@prowareness.nl

Carlijn Wijnands

CFO Assistant
Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg
015 - 2411 803
c.wijnands@prowareness.nl

Nilas Alting

Associate Account Manager
Today is always the most productive day of your week
015 - 2411 816
n.alting@prowareness.nl

Tispha Barbier

Marketing Manager
Wie haast als hij tijd heeft, heeft tijd als hij haast heeft
+316 - 344 902 72
t.barbier@prowareness.nl

Vincent Ouwens

Marketeer
Een brede interesse zorgt voor een interessant bestaan
015 - 2411 806
v.ouwens@prowareness.nl

Andrea van der Mooren

Marketeer
Wacht niet tot later, als later eerder komt ben je te laat...
015 - 2411 805
a.vandermooren@prowareness.nl