Over Prowareness


''Het vergroten van succes en geluk van mensen en organisaties door samen missies tot bloei te laten komen.''


Succes en Geluk

Wij streven er altijd naar om een concrete bijdrage te leveren aan het vergroten van het succes en geluk van onze relaties. Daar stemmen wij niet alleen onze dienstverlening op af, wij realiseren dit ook door onze persoonlijke benadering en begeleiding. Waarmee kunnen wij uw succes en geluk vergroten?


Software Development op een hoger plan

'Wij zijn ervan overtuigd dat software development een 'vak' is. Een vak dat, door specialisten, op een professionele manier moet worden opgepakt. Daar willen wij graag een bijdrage aan leveren. Hierbij gebruiken wij Agile als leidraad. Het is ons doel om software development op een hoger niveau te brengen.'


Agile werkwijze

Binnen Prowareness hebben wij het Agile-principe hoog in het vaandel staan. Onze teams werken volgens Scrum, zowel binnen als buiten het ontwikkelen van software. Hierdoor weten wij van elkaar wat er speelt en kunnen wij snel, maar vooral goed op uw vraag inspelen. Binnen software development heeft deze Agile werkwijze ook andere voordelen.


Het Hoofdkantoor


View Larger Map áá-áá Get your own virtual tour

Het Team

Prowareness bestaat uit ongeveer 150 enthousiaste professionals verspreid over vier vestigingen in Amerika, India, Duitsland en Nederland. Ons team bestaat uit een sterke combinatie van diverse, ervaren specialisten die beschikken over een duidelijke (toekomst)visie. Ook ondernemerschap staat binnen onze organisatie centraal. Wij dagen elkaar constant uit om na te denken over het verbeteren van onze dienstverlening en hoe wij het succes en geluk van onze klanten kunnen vergroten.

In Nederland bevindt zich ons hoofdkantoor met onze marketing, consultancy en salesteams onder leiding van Vikram Kapoor, oprichter van Prowareness. Ons team van Consultants bestaat uit een aantal gecertificeerde Scrum Masters, Product Owners en zeer ervaren .NET specialisten. Op ons kantoor in India werken, onder leiding van General Manager en Certified Scrum Master Rahul Sah, een aantal dedicated software development teams. Deze software development teams bestaan uit ervaren tot zeer ervaren ICT specialisten en zijn opgedeeld in de diverse specialismen. In Amerika wordt onze Salesforce versterkt met vestiging in Atlanta.

Samen met onze klanten in Nederland hebben wij in januari de cultuurwaarden van Prowareness besproken en bepaald. Dit zijn waarden die onze klanten ervaren en waarden welke wij als team uit willen dragen. Deze combinatie van waarden maken ons tot wie wij zijn. Prowareness; is One Team, Open, Commited, heeft Guts en wij motiveren elkaar om fouten te maken, want Mistakes are Mandatory!

Een aantal collega’s stellen wij graag even in het bijzonder aan u voor;


Vikram Kapoor

Managing Partner
It’s all about habits
+31(0)15 241 18 00
v.kapoor@prowareness.nl

Rini van Solingen

Chief Technical Officer
JFDI
+31(0)15 241 18 00
r.vansolingen@prowareness.nl

Jennifer Sonke

Partner / CFO
Luctor et Emergo
+31(0)15 241 18 02
j.sonke@prowareness.nl

Denny de Waard

Partner
Bullshit could bring you to the top, but it can’t keep you there
+31(0)15 241 18 00
d.dewaard@prowareness.nl

Ron Eringa

Agile Consultant
Injecting passion, agility & quality into your organisation.
+31(0)15 241 18 00
r.eringa@prowareness.nl

Henk Jan Huizer

Agile Coach
Individuals and Interactions
+31(0)15 241 18 00
h.huizer@prowareness.nl

Peter Koning

Agile Engagement Manager
Teamwork and Craftsmanship
+31(0)15 241 18 00
p.koning@prowareness.nl

Rob van Lanen

Change Agent
Responding to change over following a plan
+31(0)6 4387 6365
r.vanlanen@prowareness.nl

Wouter van der Meer

Agile Coach
Cheerlead teams to High Performance
+31(0)15 241 18 00
w.vandermeer@prowareness.nl

Jeroen van Menen

Agile Consultant
Learn Constantly
+31(0)15 241 18 00
j.vanmenen@prowareness.nl

Wiger Middelkamp

Agile Coach
Elke dag een beetje beter
+31(0)15 241 18 00
w.middelkamp@prowareness.nl

Melvin Nijholt

Agile ALM Consultant
Embracing Change
+31(0)15 241 18 00
>m.nijholt@prowareness.nl

Harm Pauw

Agile Coach
Stilstand is achteruitgang!
+31(0)15 241 18 00
h.pauw@prowareness.nl

Stephan van Rooden

Agile Consultant
Vragen? Vragen!
+31(0)6 3875 7584
s.vanrooden@prowareness.nl

Robert van Vark

Senior Consultant
Succes is een gewoonte
+31(0)15 241 18 00
r.vanvark@prowareness.nl

Michiel Vrasdonk

Agile Consultant
You win some, you learn some
+31(0)15 241 18 00
m.vrasdonk@prowareness.nl

Paul Weghorst

Managing Director
Aait Vedan!
+31(0)6 4387 6363
p.weghorst@prowareness.nl

Edwin de Werk

Entrepreneur
Meer met minder
+31(0)15 241 18 00
e.dewerk@prowareness.nl

Martin van Langen

Agile Coach
Do one thing everyday that scares you.
+31(0)15 241 18 00
m.vanlangen@prowareness.nl

Hendrik-Jan van der Waal

Agile Implementation Consultant
De waarde van oprechte feedback is niet te onderschatten.
+31(0)15 241 18 00
h.vanderwaal@prowareness.nl

Martin van Soest

Agile Coach
Be brave!
+31(0)6 5024 7300
m.vansoest@prowareness.nl

Marco Kroonwijk

Technical Agile Coach
Improve continuously.
+31(0)15 241 18 00
m.kroonwijk@prowareness.nl

Dave Woertman

Agile Coach
Get the most out of it, all of it
+31(0)15 241 18 00
d.woertman@prowareness.nl

Joost Haverkort

Technical Agile coach
It is not necessary to respond to change. Survival is not mandatory.
+31(0)6 5543 3979
j.haverkort@prowareness.nl

Martijn Dehing

Agile Coach
Je helpt anderen beter door dicht bij jezelf te blijven.
+31(0)6 5540 8252
m.dehing@prowareness.nl

Remco Vroomans

Implementation Consultant
Accelerate Change!
+31(0)15 241 18 00
r.vroomans@prowareness.nl

Martijn van Asseldonk

Agile Coach
To improve is to change, to perfect is to change often.
+31(0)6 3179 3116
m.vanasseldonk@prowareness.nl

Robbin Schuurman

Agile Implementatie Consultant
Keep moving!
+31(0)6 5541 4822
r.schuurman@prowareness.nl

Jan-Pieter van den Heuvel

Agile Coach
Embrace the speed of change
+31(0)15 241 18 00
jp.vandenheuvel@prowareness.nl

Prajeesh Prathap

Technical Architect
Empowering Agile Teams.
+31(0)6 5528 6919
p.prathap@prowareness.nl

Martin Vodegel

Engagement Manager
Agility requires us to stop thinking in Methodologies and apply Frameworks instead!
+31(0)6 2007 7186
m.vodegel@prowareness.nl

Barry Overeem

Agile Coach
Failure is not the worst outcome, mediocrity is
+31(0)6 5523 7546
b.overeem@prowareness.nl

Emiel van den Berg

Agile Implementation Consultant
Seek First to Understand, Then to be Understood.
+31(0)15 241 18 00
e.vandenberg@prowareness.nl

Sanjeev Nair

Continuous Delivery Consultant
Help Clients deliver better software, faster.
+31(0)6 5529 8361
s.nair@prowareness.nl

Phani Bhushan

Agile Coach & Scrum.org Trainer
Actions over Intentions.
+31(0)6 5542 1778
p.bhushan@prowareness.nl

Martin de Ruiter

Technical Agile Coach
Quality means giving a shit.
+31(0)6 4455 9327
m.deruiter@prowareness.nl

Bas van Lieshout

Agile Consultant
Embrace change and collaborate.
+31(0)6 4625 5255
b.vanlieshout@prowareness.nl

Derk Zegers

Business Development Lead
Als je 't niet vraagt, is het antwoord altijd nee.
+31(0)15 241 18 12
d.zegers@prowareness.nl

Stephanie Kea

Business Development Lead
Volg je passie!
+31(0)15 241 18 17
s.kea@prowareness.nl

Kevin Ouwerkerk

Business Lead Zuid-Oost
It’s all about responsiveness
+31(0)6 5529 8905
k.ouwerkerk@prowareness.nl

Koen Rosendaal

Business Lead Agile Academy
Aut viam inveniam, aut faciam
+31(0)15 241 18 15
k.rosendaal@prowareness.nl

David Martineau

Acount Manager
Follow your intuition, dare to change and success will follow.
+31(0)15 241 18 00
d.martineau@prowareness.nl

Selma Wubben

Account Manager
My life begins at the end of my comfort zone.
+31(0)15 241 18 00
s.wubben@prowareness.nl

Cleo Kampschuur

Recruiter
The best success is happiness.
+31(0)15 241 18 22
c.kampschuur@prowareness.nl

Debby Witter

Recruiter
Winners are not people who never fail, but people who never quit.
+31(0)15 241 18 00
d.witter@prowareness.nl

Yvanka Vooijs

Recruiter
Veni Vidi Vici.
+31(0)15 241 18 00
y.vooijs@prowareness.nl

Charlotte Bendermacher

CEO Projectco÷rdinator
Er is altijd wel iets te vieren!
+31(0)15 241 18 10
c.bendermacher@prowareness.nl

Elise Kamhoot

CFO Project Co÷rdinator
Werk met je hart!
+31(0)15 241 18 13
e.kamhoot@prowareness.nl

Stefan Bos

CFO Office
Haastige spoed is zelden goed.
+31(0)15 241 18 00
s.bos@prowareness.nl

Ellis Waltman

Directiesecretaresse
The greater the obstacle, the more glory in overcoming it
+31(0)15 241 18 00
e.waltman@prowareness.nl

Miranda 't Lam

Office Assistant
Waar je passie ligt, ligt je weg.
+31(0)15 241 18 00
m.tlam@prowareness.nl

Tispha Barbier

International Marketing Manager
Wie haast als hij tijd heeft, heeft tijd als hij haast heeft
+31(0)6 3449 0272
t.barbier@prowareness.nl

Krishan Bhagwandas

Online Marketeer
“Knowing when to pivot or persevere.”
+31(0)15 241 18 07
k.bhagwandas@prowareness.nl

Andrea van der Mooren

Marketing Manager
Als je los laat, heb je twee handen vrij!
+31(0)6 5523 7548
a.vandermooren@prowareness.nl

Ilse Goedman

Recruiter
+31(0)15 241 18 24
i.goedman@prowareness.nl

Ton van der Pol

IT Manager
Het moet af en toe een beetje meezitten
+31(0)15 241 18 00
t.vanderpol@prowareness.nl

Winish Pahladsingh

System Admistrator
Don’t limit life to one drea.
+31(0)15 241 18 00
w.pahladsingh@prowareness.nl